Skip to content

Hizmetlerimiz

Tekne ve Botunuz için tüm çözümler tek çatı altında

Motor Bakım Onarım

Tekne veya Botunuzun kıçtan takma yada içten takma motoruna her türlü bakım onarımı Gözde Denizcilikte yaptırabilirsiniz.

Gözde Denizcilik orijinal yedek parça, uygun donanım  ve test ekipmanları ile motorunuza hak ettiği en iyi bakımı onarımı yapmaktayız.

Başta Honda, Tohatsu,  Evinrude, Brp Marine, Yerliyurt Marine ve Johnson olmak üzere tüm marka ve model motorlara bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Tarafımızdan yapılan tüm bakım onarımlar garantilidir, bizimle güvendesiniz.

Tekne ve Motor Kışlama

Kışın sert koşulları tekne yada botunuzu yıpratmasın, gelin Türkiye’nin  en büyük kışlama alanı ile tanışın.

7000 m2 Kapalı Tekne ve bot kışlama alanımız ile kış koşullarından etkilenmeyin.

Dilerseniz kışlama süresince teknenizin bakım onarımını da yapalım.

Siz sadece denizin keyfini sürün diye özel bölümlenmiş 7000m2 alamız ile siz deniz severlere hizmet ediyoruz.

Kışladığınız sürece kışlama alanımız sigorta güvencesindedir. Dilerseniz teknenize özel ilave sigorta ile güvencenizi artırabilirsiniz.

Uzun süreli konaklama satın alarak indirimlerden ve ücretsiz nakliye hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiber Tamiri

Teknenizin yada boyunuzun altı deniz zeminine sürtünmekten kayalara değmekten veya dalgalı havada süratli giderken çarpmadan hasar görebilmekte hatta kırılabilmektedir.

Hasarlı bölge iyice temizlenip tamire hazır hale gelince özel yapıştırıcı ve tamamlayıcı malzemeler ile itina ile tamir edilir, sonrasında orijinal rengine boyanarak fiber tamiri tamamlanır.

Tamir edilen bölge dışarıdan bakınca asla anlaşılmaz.

Fiber çatlağını yada kırığını vakit geçirmeden tamir etmeden önemlidir, detaylı bilgi için lütfen arayıp bilgi alınız.

Tekne Boyama

Teknenizin boyanması denizdeki performansı ve teknenizin ömrü için son derece önemlidir, yanlış yapılan bir boyama, hem teknenin gidiş performansı etkileyeceği gibi aynı zamanda yakıt tüketimini arttıracaktır.

Teknenizin türüne ve durumuna göre en uygun boya ve teknikler kullanarak teknenizin ilk günkü performansını korumasına yardımcı oluyoruz.

7000 m2 kapalı alanımızda teknenizi en son yöntemler ile itinalı bir şekilde boyamaktayız, size sadece keyfini sürmek kalıyor. 

Krom ve Cam

Dış ortama maruz kalan cam ve krom aksamlar zaman içinde matlaşır ve eski havalı görünümlerini yitirirler, bu durumda eğer bakım ile çözümlenebilen bir durum ise bakımlar yapılarak eski kondüsyonuna getirilir ancak bir çok durumda bu mümkün olmayabilir.

Cam ve Krom parçaların onarılamayacağı durumlarda yenisi ile değişimi için tüm gerekli parça ve malzemeleri Gözde Denizcilik bünyesinde bulabilirsiniz.

Krom ve Cam kaliteniz Teknenizin değerini artıran ve görünümünü güzelleştiren öğelerdir.

Yedek Parça ve Aksesuar

Tekne ve botunuz Temsil ettiğimiz tüm markaların  orijinal yedek parça ve sarf malzemelerini Gözde Denizcilik de bulabilirsiniz.

 

Nakliye

İster teknenizi isterseniz botunuzu istediğiniz yerden istediğiniz yere karayolu ile profesyonelce taşıyoruz.

Denizden denize, denizden karaya yada karadan deniz her türlü tekne taşıması için uygun boyutlardaki araçlarımız ve işinin ehli profesyonel ekibimiz ile teknenize sarar vermeden noktadan noktaya taşımaktayız.

Tüm teken taşımalarımız sigorta güvencesi ile yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen arayınız..

Appointment Form